Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Vlada’dan tüm antalya beylerine selamlar

  • Listed: 4 Temmuz 2016 15:43
  • Expires: This ad has expired
Vlada’dan tüm antalya beylerine selamlar
vlada2vlada3vlada4vlada5vlada6

Escort İlan Açıklaması

Vlada’dan tüm antalya beylerine selamlar. Profil sayfama hoşgeldiniz. Ben sizler gibi elit ve VIP beylere inanılmaz geceler yaşatmak için varım. Şu anda üniversitede okuyorum. 25 yaşında rusum. Sizlere daha güzel geceler geçirtmek için varım. İnanılmaz geceler için Vlada diyeceksiniz.

Biraz kendimden bahsedeyim. 2 senelik uğraştan sonra en sonunda üniversiteyi kazanmayı başardım. Çok uğraştım ve sonunda Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü kazandım. Yıllardır her zaman istediğim bölüm buydu. Kendimi daha çok sahne arkasında düşünüyorum. Ama aynı zamanda da bir çok tiyatro oyununda da kendimi denedim aslında bunu da başardığımı biliyorum. Çünkü zeki ve hırslı bir kadınım ben. Her zaman da bu tarz şeylerde başarılı olurum. Kendime inancım sonsuz. Arkadaşlar aslında sesimin de çok güzel olduğunu söylüyorlar ama bu konuda ben pek de kendime inanmıyorum.

Dizilerden çok film seyretmeyi seviyorum. Çünkü insanların hayatının değil, hayatlarındaki bir ufak kesitin daha değerli olduğunu düşünüyorum. Yani bir kaç gecede yaşanan bir şey bazen insanlar için unutulmaz olur, hayatlarının genelinde sürekli bir değişim olması bana pek de inandırıcı gelmiyor. O yüzden dizi kültürüm de pek yoktur. Daha çok sinema izlemeyi seviyorum. Mesela benim son izlediğim film Dünyanın en güzel kokusu diye bir filmdi. Onu da izlemem de en büyük sebep beni çok fazla Tuba Ünsal’a benzetiyorlar. O yüzden bu filmi izledim. Bence şahane bir filmdi. Daha da iyisi olabilirdi ama çok güzel düşünülmüş ve dokunmuş bir filmdi.

Benim boyum 1,64 ve kilom 49. Yani tam da çıtıpıtı kadın dediklerinden biri benim. Benim tadıma varan başka türlü bir kadın istemez beyler yalnız bunu da söyleyeyim. Çok hızlı ve çok iyiyim kendi konumda. Her ne iş yaparsan yap, her zaman en iyisi olmak lazım. Ben de en iyisi olmak için çalışıyorum.

0537 814 30 61

Ad Reference ID: 66577a59a327f4c

No Tags

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.