Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Çağla’nın Tadına Bakın…

  • Listed: 2 Temmuz 2016 21:56
  • Expires: This ad has expired
Çağla’nın Tadına Bakın…
cagla2cagla3cagla4cagla5cagla6cagla7cagla8cagla9

Escort İlan Açıklaması

Çağla’nın tadına bakın diyorum ama doyamazsınız tadıma hani diyor ya şarkı bandır bandır ye beni doyamazsın tadıma. Çünkü ben tam bir geyşayım.

Yatakta harika muamelemle sizleri mutlu ederim. Her ne olursa olsun yataktaki kadın çok iyi olması gerekir. 20 yaşındayım, 1.67 boyunda, 53 kiloyum. Yani tam da ağzınıza layığım.

Tenimde dolaşmak, içimde kalmak isteyeceksin. Sıcaklığı hissettiğinde, her zaman mutlu olacaksın. Sevda’nın tadı bir başka diyeceksin ve herkeste beni arayacaksın artık. Dudaklarım vücudunda dolaştığında deli olacak ve beni daha çok isteyeceksin. Ama avantajın var, kollarında olacağım.

Siz elit beylerin her istediği fanteziyi ve pozisyonu gerçekleştirebilirim. Grup olayına girmiyorum bilginiz olsun. Ama gerçekten de her yerim başka oynar. Sizleri deli ederim. Duramazsınız. Üstümdeyken daha çok ister daha çok bastırırsınız. Çünkü ben Çağlayım’yım.

1,67 boyunda aslında çok da uzun olmayan çıtı pıtı sayılacak düzeyde bir bayanım ama yatakta size yaşatacaklarımı hayalinizde bile canlandırmamışsınızdır. Hayatınız boyunca adım her zaman aklınızda, dudaklarımın öpüşüyle duyduğunuz his de sizde kalmaya devam edecek. Şunu söyleyeyim benden vazgeçemezsin. Çünkü ben en iyisiyim.

Bacak arama girdiğinde hissettiğin sıcaklık seni başka boyutlara taşıyacak ve kendini gerçekten de başka bir adam olarak hissedeceksin. Ben senin için var olacağım. İstediğin tüm pozisyonları yaparken de her zaman temiz olan tenimde dolaşacak ve sevgilin gibi seninle sevişmenin de doruklarında uçacağız. Sen yeter dediğin de bile ben sana daha iyilerini yapıp seni deli edeceğim.

İstersen özel dans da yaparım. Eteklerimin uçuşuyla altta gördüğün tatlı popomo şaplaklar vurarak inlemelerimin yükselişini dinlemek seni kendinden geçirecek. Senin olacağım. Tek vücut olduğumuzda inlemelerimle beni parçalaman lazım.

Sen beni değil ben seni deli edeceğim. Kalbini ve gözlerini durdurman imkansız olacak. Çünkü her an beni arzulayacak ve beni isteyeceksin. Senin bütün fantezilerini gerçekleştirebilecek gerçek bir kadına ihtiyacın varsa, bunun için Sevda var. Ancak, senin bu tür sıkıntılarını Sevda çözer. Seni deli edecek ve gerçekten de keyfin doruklarına çıkmanı sağlayacağım. Sen de bana güven.

0539 311 10 34

Ad Reference ID: 68157780e65d4c2f

No Tags

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.