Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Benim adım Lila

  • Listed: 6 Temmuz 2016 12:32
  • Expires: This ad has expired
Benim adım Lila
lila2lila3lila4

Escort İlan Açıklaması

Biraz kendimden bahsedeyim,1 yıl kadar önce bu işi yapmaya karar verdim. Pişman değilim hatta gerçekten de yaptığım işi çok seviyorum. Bu işi de her işte olduğu gibi bu işte de en iyisi olmak için uğraşıyorum. Eğer bir işi yapacaksan en iyisi olacaksın derim her zaman. 24 yaşındayım ama eminim ki en iyisi benim. Hem temizliğe önem veriyorum hem de tüm müşterilerimin de memnun olmasını ve sevinmesini mutlu olmasını isterim. Ben bunun için çaba harcarım. Benden memnun olursunuz. Benim üzerimde olmanız size inanılmaz bir keyif verecektir göreceksiniz.

Tertemiz bir kadınım. Her zaman bakımlı ve kendine çok dikkat eden bir kadınım. Bu konuda kendime çok büyük önem veriyorum. Çünkü bu işi yapıyorsam kendime dikkat etmem lazım. Her gün spora gidiyorum. İnanılmaz tatlı , sevimli bir hatunum işte. Bembeyaz tenim var. Sürekli bakım yaptırıyorum.

Dans etmeyi seviyorum bu yüzden de burada da spor yapmış gibi oluyorum. Sizlere de dans ederim. İnanılmaz deli olursunuz. Benim her yerim ayrı oynar. Kısacası benim amacım her zaman aldığım parayı hak etmek. Sizlerin memnun olması için de elimden gelenin en iyisini yapıyorum.

Beni arayan kimse memnun kalmadan ayrılamaz. Çünkü çok iyiyim ve konumda elimden gelenin en iyisini her zaman yaparım. Deli eder, bırakırım. Müptela olursunuz, sürekli beni ararsınız. Kısacası bağımlılık yapan gerçek bir kadın için beni arayın, gerekeni yapayım. Beni sürekli isteyecek hatta beni arzu edecek ve rüyalarınızda göreceksiniz.

0545 562 13 67

Ad Reference ID: 679577ccf317ba74

No Tags

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.