Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ben sarışın güzeli Aylin

  • Listed: 5 Mayıs 2017 12:37
  • Expires: This ad has expired
Ben sarışın güzeli Aylin
Ben sarışın güzeli Aylin - Image 1Ben sarışın güzeli Aylin - Image 2Ben sarışın güzeli Aylin - Image 3Ben sarışın güzeli Aylin - Image 4

Escort İlan Açıklaması

Merhabalar ben Aylin

Gerçekten de deli olacak ve benden başka bir şey düşünemeyeceksiniz. Doğrudan beni tercih edecek ve her zaman da benimle olmak isteyeceksiniz.

Antalya tam hayallerimdeki yer burası. Ben gezmeyi tozmayı da çok seviyorum. Ayrıca gece alemine bayılıyorum. Gerçekten de gece alemleri tam bana göre, giyinmeyi, gezmeyi tozmayı, kafama göre yaşamayı çok seviyorum. Ve gerçekten de tam da kafasına göre yaşayan birisiyim.

Her zaman için yaptığım işte en iyisi olmak isterim.Benden kimse vazgeçmez çünkü öyle bir ihtiyacı kalmaz. Tam bir boğa kadınıyım. Boğa burcunun tüm özelliklerini taşıyorum. Bu arada çok tatlı hayvanlara sempati duyarım. Her yerde özellikle sibirya kurtlarını çok seviyorum. Onların da benim gibi mavi ve çok güzel gözleri var. Benim gibi aynı.

Bu arada biraz da kendimden bahsedeyim. Mavi ve çok güzel gözlere sahibim. Benim tadıma bakan benden vazgeçemez. Bu yüzden de, benden siz de ne diliyorsanız karşılığını görürsünüz. Sizler de dilediğiniz her şeyi bana söyleyin, size gerçek bir kadınla nasıl bir gece geçirilir hissettireyim sizlere. Bu gecenin sonunda beni bir daha da unutamayacaksınız zaten.

Ben 1.68 boyundayım bu arada biraz da fiziğimden bahsedeyim. Benim gibi biri varsa övünmeli kesinilkle. O yüzden söylüyorum. Açık konuşuyorum. Benim tenim kimsede yok bunu da açıkça söyleyeyim. Benim gibisini hiç bir yerde bulamazsınız bundan da emin olabilirsiniz. Sadece 1.68  boyunda olmama rağmen balıketliyim. Çıtır çıtır yemelikim kısacası. Ve bunların ötesinde sarışın mavi gözlü bir hatunum. Tam bir deniz kızıyım. Bu arada bikinili halimi görsen her an üstümden inmek istemezsiniz.

Konyaaltı Gürsüda oturuyorum. Kendi evimde görüşüyorum.

0546 532 10 94

Ad Reference ID: 700590c47811f45c

No Tags

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.